współpraca ? kupilismy.pl

Każdy z nas ma/miał większą lub mniejszą przyjemność dokonywać zakupów, współpracować z różnego rodzaju firmami czy też korzystać z usług jakiejś instytucji. Bardzo dobrze, jeśli jesteśmy zadowoleni z tego kontaktu ? czujemy się wtedy spełnieni w roli konsumenta i możemy się zająć kolejnymi wyzwaniami/pracami. Gorzej, gdy jesteśmy traktowani przez sprzedawcę lub urzędnika jak zło konieczne, które tylko przeszkadza przy układaniu papierków, albo piciu kawy.
Sam jako handlowiec wyznaję zasadę partnerstwa i szacunku choćby w najdrobniejszym biznesie, a tym bardziej sprawach instytucjonalnych. Chcę, żeby mnie traktowano, tak jak ja traktuję swoich klientów. Dzięki pracy nad samym sobą wykazuję się dużą cierpliwością i chęcią zrozumienia potrzeb i problemów drugiej strony.
Również mam potrzebę dzielenia się tymi doświadczeniami, ale nie tylko ja. Któregoś wiosenno-letniego wieczoru postanowiliśmy z Pawłem ‚Webfanem’ Lipcem na otwarcie bloga poświęconego pozytywnym i negatywnym kontaktom z wyżej wspomnianymi podmiotami.

Adres to: http://kupilismy.pl

Jeśli chciałbyś podzielić się swoim zadowoleniem lub profesjonalną obsługą, albo opisać sytuację nie do zaakceptowania w państwie demokratyzmu i wolnego rynku ? jesteśmy do dyspozycji.
Możemy zapewnić Ci duży odbiór czytelników, podlinkowanie do twojej witryny/bloga oraz wyraźne zaznaczenie, że to Ty jesteś autorem wpisu.
Mamy z Pawłem ambicję stworzenia z bloga centrum opinii, również o jakości i trwałości wyrobów, w przyszłości pomagać walczyć o prawa konsumenta ? choćby poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi, zajmującymi się tą tematyką.
Mając duży potencjał i frekwencję na dotychczasowych blogach, ogromne doświadczenie i wsparcie znajomych z zakresu marketingu, PR-u, a także sympatię blogosfery możemy zdziałać bardzo wiele i realnie wpływać na zachowania podmiotów. Ty możesz nam w tym pomóc, a przy okazji popracować nad własnym wizerunkiem nie psując sobie tematyki strony/bloga, który niekoniecznie musi być o kupowaniu czy korzystaniu z usług.

podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.