szykują się dziesiątki pozwów

W polskiej blogosferze po raz kolejny zawrzało. Z inicjatywy kilku osób udzielających się na blipie i prowadzących swoje blogi powstał serwis mikroplotek.com. Oczywiście jak każda platforma plotkarska codziennie bombarduje nas najbardziej skrywanymi przez mikrocelebrytów faktami. To czy są one prawdziwe, czy nie nikogo nie interesuje, ważne żeby wszystko było wg hasła przewodniego:

Nie znajdziesz tu Dody, ani braci Mroczek. Mikroplotek – cała nieprawda o mikrocelebrytach.

W chwili obecnej na portalu jest już kilkadziesiąt newsów z doniesieniami na temat życia, zarobków, wolnego czasu i prywatności gwiazdek mikrośrodowiska blogerskiego. Przewiduję, że w najbliższym czasie wpłynie do sądów w całej Polsce kilkadziesiąt pozwów sądowych od dwóch grup społecznościowych. Pierwsza to ta, o której piszą, a która już nie ma siły dementować „rewelacji”. Druga to ta, o której nic nie jest pisane, a ich wysokie mniemanie i pycha nakazuje pojawiać się na „salonach” bulwarówek i szmatławców.

podziel się ze znajomymi

1 comment for “szykują się dziesiątki pozwów

  1. poniedziałek, 14 Kwiecień, 2008 at 22:10

    A ja myślałem, że myślą przewodnią jest: „Tylko nieprawdziwe informacje”. Ale uczciwie przynajmniej.. Bo mam dość wiadomości typu: „Zobacz kogo dziś słynna piosenkarka (nazwy nie wymienię) opluła”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.