rodzina i drzewo genealogiczne

Od jakiegoś czasu jestem zarejestrowany na portalu moikrewni.pl – skupia on społeczności bliższej i dalszej rodziny. Jest bardzo ciekawą alternatywą dla przegadanej naszej-klasy. Nasza-klasa umożliwia kontakt z ludźmi, z którymi chodziliśmy do szkoły, znaliśmy się na podwórku – a ostatnio, to już kto sobie co przypomni.
Moi krewni, to coś innego. Dzięki platformie można stworzyć sobie dowolnej wielkości drzewo genealogiczne, zapraszać do niego ludzi z rodziny, a dzięki temu i oni mogą tworzyć to drzewo. System bardzo dobrze przemyślany. Oferujący zdecydowanie więcej opcji niż n-k. Również możemy wysyłać zaproszenia swoim znajomym. Oni mogą generować drzewa – może okaże się, że mamy gdzieś wspólnych przodków.
Dzięki tej stronie (oraz blogu zyla.pl) udało mi się odnaleźć połowę nieznanej rodziny od strony ojca (właściwie to jeden z Wujów się mocno zaangażował w poszukiwania). Teraz tworzymy ciekawe, mocno rozbudowane drzewo, które nas w żadnym kierunku nie ogranicza.
Minusem strony są wolno działające serwery. Niestety w tym wypadku też jest za mało zasobów i chwilami wszystko przysiada, albo wyskakują błędy. Ja zainwestowałem swój czas w to miejsce – myślę, że warto.

Jeśli chcesz mnie zaprosić do swoich znajomych w moikrewni.pl – zapraszam – mail jest w dziale kontakt. Chcesz, żebym to ja ciebie zaprosił – daj znać.

podziel się ze znajomymi

2 comments for “rodzina i drzewo genealogiczne

  1. sobota, 26 Styczeń, 2008 at 0:19

    Jak tam byłam za pierwszym razem to nic nie działało. Teraz-marzenie. Też sobie serwery wymienili :) No i przy okazji odkryłam,że zapomniałam jak na imię miał mój dziadek… ech te rozwody w rodzinie… ;-D

  2. czwartek, 13 Marzec, 2008 at 1:34

    Mały apdejt. Znalazłam gdzieś na tym portalu mapę nazwisk. Tzn, gdzie jakie nazwisko w Polsce występuje najczęściej i w jakiej ilości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.