otwarte24 – co dalej?

Pod koniec czerwca O2.pl uruchomiło platformę sklepów internetowych otwarte24.pl – wiele blogów o tym pisało: AntyWeb, Artur Kurasiński, Dziennik Internautów i Piotr Ślusarski z Interaktywnie.com.
Serwis ma już sporo uruchomionych sklepów mimo, że udostępnia dość ubogą wersję produktu. Próbowałem skontaktować się z O2, niestety chyba nie uznali mnie za partnera do rozmów i dostałem takiego maila:

Dzień dobry
Ze względu na duże zainteresowanie tego typu informacjami, planujemy wprowadzenie bloga otwarte24.pl, gdzie będziemy informowali o najbliższych nowościach.
Obecnie pracujemy na szeregiem usprawnień platformy, np. możliwością podpinania własnej domeny czy koszykiem. Konkretnych danych (a także terminu wprowadzenia zmian) nie mogę niestety podać.

Pozdrawiam,
Krzysztof Bartnik

Ciekawe kiedy operator takowego bloga uruchomi, bo jeśli będzie wszystko przeciągać w nieskończoność, to konkurencja się obudzi i zrobi coś lepszego. Na razie mają szansę wykreować usługę, której nie ma, a która ludziom się bardzo przyda. Tylko troszkę więcej wiary w Internautów – w końcu to dzięki nim funkcjonują na rynku.

podziel się ze znajomymi

1 comment for “otwarte24 – co dalej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.