ogólnopolski barcamp w tvn

aulapolska.jpgPojawiła się już na stronie AULI zapowiedź kolejnego spotkania, tym razem w randze ogólnokrajowego barcampu, który odbędzie się 26 lutego o godzinie 19:00. Organizatorzy zapraszają na spotkanie z przedstawicielami: Spodek2.0 – Katowice, GrillIT – Kraków, Boatcamp – Łódź, Barcamp – Poznań, Netcamp – Szczecin, 3Camp – Trójmiasto, Aula Polska – Warszawa, GrillIT – Wrocław, Bootstrap, Innowatorium, Bachnalia IT – Zielona Góra oraz z Reshmą Sohoni z Seedcamp.com, Paulem Fisherem z Advent Ventures i Hanną Vittą z Mindboxa.

Przeglądając listę uczestników mam 100% pewności, że będzie się działo dużo i w szybkim tempie (przedstawiciele barcampów będą mieli po 10 minut na prezentację).

Po spotkaniu w siedzibie TVN S.A. impreza przeniesie się do klubu „W biegu cafe„, gdzie do późnych godzin trwać będzie Web2.0 Party. Oczywiście standardowo wstęp na imprezy będzie możliwy tylko dla wcześniej zarejestrowanych imiennie uczestników – więcej informacji na stronie Aula Polska. Zapraszam.

podziel się ze znajomymi

2 comments for “ogólnopolski barcamp w tvn

  1. poniedziałek, 18 Luty, 2008 at 12:34

    jak caly swiat robi barcampy na temat technologii to my zrobilismy barcamp na temat barcampow, gratulacje.

    a, i jeszcze postanowilismy olac nazwe barcamp tak by przypadkiem ludzie za granica sie nie dowiedzieli, ze u nas tez ludzie rozmawiaja i spotykaja sie. gratulacje nr 2. :)

  2. poniedziałek, 18 Luty, 2008 at 14:12

    spotkania Auli warszawskiej są dalej tak samo barcampowe jak każde inne – nie rozumiem Twojego komentarza. Spotkanie, które ma się odbyć w przyszłym tygodniu będzie takim 3w1: barcamp jako taki, prezentacja barcampów z innych miast i impreza webdwazerowa:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *