moja nowa bryka

Jak co dzień wracałem do domu z pracy zupełnie nie spodziewając się jakiś istotnych zmian w życiu. Jednak, gdy wchodziłem do bloku sprawdziłem skrzynkę pocztową i było tam! Piękne, białe powiadomienie, że już jest! Że przyjechało do mnie! Moje wspaniałe, wiśniowe MINI w wersji COOPER! Biały dach, alufelgi, stereo – wypas o jakim zawsze marzyłem.

Wrócę jednak do początku. Powiadomienie przyszło, ale o dziwo z adnotacją: POWTÓRNIE AWIZOWANO! A gdzie pierwsze awizo? Tego nikt na Poczcie Polskiej mi już nie potrafił powiedzieć. Czemu zaś Poczta Polska? Bo tak przyjechało do mnie moje MINI – wysłał je Tomek Topa, gdyż wygrałem konkurs mikrocelebrytowski: „mini za komcia„. Dzięki fundatorowi, mecenasowi wyszukanych marek samochodowych i zatwardziałemu zbieraczowi grosików w AdSense mój wystrój mieszkania będzie wzbogacone o mini MINI. Oczywiście przez chwilę, gdyż zgodnie z obietnicą to moja córa będzie się rozbijać taką fajną bryką:)

Podobno w następnym konkursie będzie można otrzymać kluczyki – zastanawiam się tylko do czego albo jakie. Obstawiam za zestawem kluczy imbusowych do rowerka dziecięcego Reksio:)

ps: fotki będą, gdy Zuza dorwie MINI w swoje rączki…

podziel się ze znajomymi

3 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.