mediafun magazyn 01-2010

Właśnie ujrzał światło dzienne! Magazyn o mediach, społecznościach, e-commerce, startupach, internecie, technologiach, fejsbukach i temu podobnych.

Mediafun magazyn skierowany jest do wszystkich śledzących trendy w marketingu, kampanie i zmiany zachodzące w mediach, internecie ? zarówno dla branży interaktywnej, managerów, studentów kierunków ekonomicznych jak i biznesu (MŚP) budującego swoją markę w sieci i szukających rozwiązań, wiedzy i inspiracji… mówiąc krótko, dla wszystkich którzy mają głowę pełną pomysłów, dostęp do klawiatury poszukują narzędzi jak swoje kreatywne ADHD skutecznie wykorzystać.
Jest skierowany do tych wszystkich którzy na liście swoich zainteresowań mogą wymienić: #social media, #nowe media, #blogosfera, #mikroblogi, #technologie, #internet, #biznes, #marketing, #reklama, #marka, #public relations i #edukacja. Mamy nadzieję, że mediafun magazyn będzie można umieścić między magazynami ściśle branżowymi (marketing, reklama) a magazynami biznesowymi czy traktującymi o nowych technologiach (Wired, Fast Company, Forbes).

Zapraszam do lektury.

PDF: MediafunMagazyn_nr_01_2010

ISSUU: http://issuu.com/mediafun/docs/mediafunmagazyn_nr_01_2010

ps: polecam Waszej uwadze mój artykuł o finansowaniu startupów – strona 60:)

ps2: zapomniałem (więc dodaję po publikacji postu) – oprócz mediafun magazynu u Maćka Budzicha jest konkurs – do wygrania iPad 3G!

podziel się ze znajomymi

1 comment for “mediafun magazyn 01-2010

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *