mamy nowego flakera

No i doczekaliśmy się nowego wydania popularnego serwisu agregującego treści flaker.plblip, last.fm, www, youtube.com i temu podobne w jednym. Twórcy (czyli netguru) kontynuują politykę marketingu (w większości opartego na szeptanym). Publikacja pierwszej wersji była szałem na zaproszenia, teraz oczekiwanie na zmiany. Takie wprowadzenie nowej funkcjonalności po prostu nie jest możliwe – zróbmy wielkie wow – wychodzi pierwsza klasa – cały blip huczy:).

No właśnie i miałem opisywać zmiany i ekscytować się nowościami, których tak właściwie wiele nie ma. Kilka drobnych funkcjonalności, odświeżony dizajn, lekka niekompatybilność z FF3RC1 i tyle. Ciekawsze było samo oczekiwanie -blip zmienił się w jeden wielki flaker , każdy tagował ile mógł. W screenach poniżej moje oczekiwanie. Sami Twórcy mniej lub bardziej celowo opóźnili uruchomienie serwisu (mam nadzieję, że przyznają się przezbliposferą jak to było naprawdę.

Co do samego uruchomienia, to oprócz opóźnienia wynikły drobne problemy ze stabilnością, oraz płynnością działania. Twórcy stanęli na wysokości zadania i w ciągu kilkudziesięciu minut ustabilizowali sytuację – chwała im za to – miło podglądaćflakujących „ziomali”…

Tuż przed startem…

No i mamy falstart:)

Ktoś na blipie zażartował o kwadransie akademickim – nie obyło się bez…

No i finalna wersja, którą może zobaczyć każdy…

podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.