jaka domena (nowa) dla bloga?

Ponieważ auditlog.pl nie do końca kojarzy się ze sprzedażą, wsparciem dla konsumenta, prosumentem itp., to postanowiłem to zmienić zaczynając od domeny (w kolejnym kroku jest zmiana motywu graficznego). Oczywiście uważam, że najlepszymi jurorami mogą być sami czytelnicy i właśnie Was chciałbym zapytać się o zdanie. Co wybrać?

Mam kilka propozycji (do omówienia w komentarzach):

bezlogowania.pl

tojaklient.pl / tojasprzedawca.pl

bylesprzedac.pl

Oczywiście mile widziane Wasze propozycje – najlepiej proszę podsyłać mailem (będę mógł zarezerwować domenę): przemyslaw (at) zyla (dot) pl

Dzięki!:)

podziel się ze znajomymi

7 comments for “jaka domena (nowa) dla bloga?

 1. Icebreaker
  wtorek, 29 Marzec, 2011 at 8:28

  Jako specjalista w dziedzinie sprzedaży powinieneś wiedzieć jak ważnym elementem udanej sprzedaży jest kreacja wizualna danej osoby / firmy / sprzedawcy. Wymienione przez Ciebie domeny raczej średnio kojarzą mi się z doradztwem sprzedawcy, nie mówiąc już o innych sprawach jakimi zajmujesz się na blogu. Dobra domena generyczna jest to ponad 50% sukcesu.
  Zajmuję się na co dzień brokeringiem domen i ze swojego zbioru mogę zaoferować sprzedawca.net.pl albo handlowiec.net.pl natomiast przy znacznie wyższym budżecie nawet MarketingReklamowy.pl, studioWizualne.pl lub skorzystanie z naszych usług brokera domen na Naszej stronie.

  Zapraszam i pozdrawiam

 2. wtorek, 29 Marzec, 2011 at 8:32

  właśnie domeną chciałbym odejść od „zdystansowanego” wizerunku.
  Nie wiem co bezpośrednio wspólnego z tematyką bloga mają MarketingReklamowy albo studioWizualne, zaś domeny net.pl to duży krok w tył. Nie dziękuję. Z oferty nie skorzystam, gdyż nie planuję kupować od nikogo domen.

 3. wtorek, 29 Marzec, 2011 at 8:43

  Hmm, z mojego punktu widzenia auditlog.pl ma już jakąś renomę, dlaczego to niszczyć, zmieniać?
  Ja zostałbym przy obecnej nazwie, z zaproponowanych przez Ciebie nazw ciekawa jest – bylesprzedac.pl

 4. wtorek, 29 Marzec, 2011 at 21:25

  Wiesz, troszkę uważałbym z tą zmianą adresu / rembrandingu . Szczerze? Auditlog to juz znana marka, który w pewien sposób kojarzy mi się z tematyką twojego bloga. Żyła = Auditlog. ;-) to tyle

  a nie lepiej killer.pl? :D

 5. wtorek, 29 Marzec, 2011 at 21:26

  tak jak kolega wyżej – bylesprzedac.pl jest calkiem chwytliwe choc troche sugeruje ze piszesz tylko o babolach..

 6. wtorek, 29 Marzec, 2011 at 21:32

  Zgadzam się z @matipl i @bobiko, czemu zmieniać, czemu wyrzucać reputacją na którą się tak długo pracowało. Zresztą brzmieniowo żadna z powyższych mi nie pasuje, za to auditlog.pl owszem ;)

 7. wtorek, 29 Marzec, 2011 at 21:36

  no to mnie coraz mocniej przekonujecie przy utrzymaniu obecnej domeny. jeszcze przemyślę, ale bardzo dziękuję za opinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *