blog konsumenta

Strona powstała z inicjatywy dwóch osób – Pawła Lipca i Przemka Żyły. Po co? Po to by wykorzystać siłę bloga do opisywania swoich przygód ze sprzedawcami, usługodawcami etc. Impulsem była przygoda z zakupem roweru – o czym pisał Przemek – oraz dalsze doświadczenia ze sklepami rowerowymi na Warszawskim Bemowie – o czym pisałem ja.
Chcemy w tym miejscu zbierać podobne historie. Nie tylko nasze i nie tylko negatywne. Jeśli kupiłeś coś co okazało się świetnym towarem lub skorzystałeś z usługi i zostałeś oszukany chętnie opublikujemy Twoją historię.

Tak z Pawłem witamy wszystkich na naszym nowym blogu (kupilismy.pl). Kilka sytuacji dało nam do myślenia czy jest sens pisać na blogach technicznych o problemach w życiu codziennym, czyli przygodach konsumenta. Projekt prowadzimy od kilku dni i mamy nadzieję, że przyniesie odpowiednie korzyści czytelnikom oraz zyska rzesze sympatyków. Sami wielokrotnie mamy dylemat do jakiego sklepu się wybrać z nadzieją, że obowiązek stanie się przyjemnością. Zwykle w internecie znajduje się przypadkowe komentarze i opinie – tutaj chcemy zebrać nasze własne doświadczenia oraz (jak wyżej napisaliśmy) czekamy na wasze głosy – postaramy się wszystkie na bieżąco publikować. Nasze maile znajdziecie w dziale INFO.

podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.