archiwum i ewolucja

Ostatnimi czasy cały czas szukam odpowiedniej tożsamości w świecie blogerów. Od marca 2006 prowadziłem bloga zyla.pl, który przekształcił się w bloga branżowego w listopadzie 2007 roku. Tematem przednim było hasło „blog, to blogowanie”. Od 11 czerwca 2008 roku postanowiłem dokonać rebrandingu bloga i wyszedł z tego auditlog.pl z hasłem „blog, to normy, standardy, technologie”. Dzisiaj postanowiłem przenieść się na platformę blogową blox.pl – od razu zastrzegam, że ta decyzja nie jest podyktowana kwestiami finansowymi. Ot, taka moja fanaberia:)
Takie przenosiny mają swoje plusy i minusy. Plusy, to przede wszystkim możliwość dotarcia do większej liczby czytelników, wsparcie molocha, czyli Agory, oraz siła przyzwyczajenia. Minusy pewnie też są, ale nie lubię ich szukać:)
Na razie funkcjonować będą dwa adresy: auditlog.pl (stary) oraz auditlog.blox.pl (nowy). Powoli przeniosę archiwum ze starego na nowy i wtedy przekieruję po prostu domenę na nowy adres. Ktoś mi może zarzucić, że zamiast pisać kombinuję – może, ale kilka ciekawych tekstów mam w przygotowaniu – problem tylko z dokończeniem pisania.

podziel się ze znajomymi

1 comment for “archiwum i ewolucja

  1. sobota, 5 Lipiec, 2008 at 10:32

    A miało być tak pięknie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.