26 spotkanie z cyklu AulaPolska

Przed kilkoma chwilami otrzymałem potwierdzenie uczestnictwa na spotkaniu Aula Polska – imprezie mającej na celu integrowanie środowisk biznesowych, inwestorskich i projektowo-programistycznych. Tym razem będziemy mieli okazję posłuchać trzech prelekcji związanych z e-startupami, dwóch z organizacji pracy i jednego przedstawiciela funduszu inwestycyjnego. Oczywiście start planowany jest dnia 9 października o godzinie 19.00 prawdopodobnie w siedzibie Agory na ulicy Czerskiej w Warszawie (prawdopodobnie, gdyż komuś się chyba zapomniało wpisać adresu w zapowiedzi – ja przynajmniej jadę na Czerską).:)

Tak czy inaczej całość rysuje się ciekawie i jeśli plan się nie zmieni, to będzie wesoło i kreatywnie. Później pewnie na szybko przeniesiemy się na jakieś #afterparty – jako dopełnienie wieczoru. Do zobaczenia.

update:
Okazuje się jednak, że nie wiadomo, czy to siedziba Agory będzie – podobno sala jest dogrywana. Będzie kolejny update. Tymczasem dziękuję Grześkowi za „uświadomienie” i monitoring „mediów:.:)

update2 (od Igora info):
Na najbliższą Aulę, która odbędzie się 9 października 2008,  zapraszamy o godzinie 19.00 do siedziby Europejskiej Akademii Fotografii, znajdującej się przy ulicy Mokotowskiej 4/6 (około 100 metrów od stacji Metro Politechnika). Sala znajduje sie na pierwszym piętrze – ostatnie drzwi po lewej, na samym końcu korytarza znajdującego się po prawej stronie schodów.

podziel się ze znajomymi

1 comment for “26 spotkanie z cyklu AulaPolska

  1. wtorek, 7 Październik, 2008 at 23:02

    W polswiadku kraza informacje, ze bedzie to ul. Mokotowska 4/6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.